| adriangabor a întrebat:

As dori sa stiu unde pot afla mai multe despre o moneda de argint cred ca din anul1187 ce valoare are si ce inseamna e scris in un limbaj asemanator celui arabesc da... va multumesc

3 răspunsuri:
| Bijutierul1 a răspuns:

Buna,cauta in una din cartile World Coins (Monezile Lumii),Iar daca nu detii o astfel de carte incearca la o bijuterie mai rasarita,specifica faptul ca nu este de vanzare moneda! iar cu o cafea vei reusi sa scoti la iveala o astfel de carte, nu lasa pe nimeni sa o indoaie, monezile vechi sunt foarte casante! Bafta

| andypandy a răspuns:

Da add andrei_agapi vorbim maine dimineata.

| wiseguy a răspuns:

Cel mai simplu e sa faci o poza... daca te intereseaza mai multe detalii da-mi mesaj cu poza