| Juvetele07 a întrebat:

Aș vrea să fac o pictură murală, îmi puteți da niște idei, pentru că n-am inspirație?

Răspuns Câştigător
| MorcovMajestic a răspuns:

Imparti in doua peretele, intr-o parte faci lumea reala robotizata gri si pustie gen asimov si a doua o lume fantastica si pe mijloc faci o carte care e usa dintre ele si o vulpe care sare prin carte dintr-o lume in alta cu un trandafir in gura (referinta la micul print)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai amana momentul... pana iti re-apare inspiratia.

| seth2016 a răspuns:

Razboiul din Ukraina.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Dă și tu detalii. Unde o faci? În sufragerie? În camera copilului? Pe scara blocului? Într-un subsol? Ce vrei să arate? Ceva pentru copii, ca Tom si Jerry? Ceva pentru motocicliști? Ceva pentru religioși, ca un perete de biserică? Fii mai specific.

| trophin a răspuns:

Mai bine încerci graffiti. Ca nu îți trebuie un subiect anume