| KeyoAsurame a întrebat:

As vrea sa imi fac un anime dar nu prea am idei....cine ar vrea sa ma ajute cautati-ma pe Facebook pe contul sasukke uchiha si dati-mi niste idei care ar vrea sa ma ajute

4 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Mai copilule big grin ai idee ce implica crearea unui anime? Ai tu talentul necesar sa stai sa desenezi fiecare cadru? Ai tu prietenii necesari pentru fiecare voce? Ai tu aparatura necesara oentru imbinare si randare? =]] alt copil care face ce a vazut pe Youtube, si daca ai de gand sa copiezi caractere si voci, te dau eu in judecata de pe acum =]]

| KeyoAsurame explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Da am tot...de ce?

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru KeyoAsurame):

Mai copile, te auzi ce spui? Un episod de anime dureaza pana la o saptamana daca stii ce faci si ai ajutor

| KeyoAsurame explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Unu....nu sunt un copil....doi am in spate vreo sapte baieti pentru crearea si miscarea personajelor si am trei prieteni care vor sa ma ajute cu vocile asa ca am ajutor