| RemovislavKebabovic a întrebat:

As vrea sa imi scriu pe net propiile povesti doar ca aceste povesti ale mele sunt prea lungi asa ca le scriu pe capitole. Stiti un site (ex: quizilla) in care imi pot publica povestile in capitole? adica sa dau click pe o poveste iar aceasta sa imi apara toate capitolele. Am incercat piczo dar nu ma ajuta cu nimic plus ca nu imi merge sa pun poze pe el.

Răspuns Câştigător
| RossSaid a răspuns:

Mie imi place Wallpad sau Fictionpress.com
Eu pe acestea le frecventez happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wordpress e superb...adica mie imi foloseste si e foarte usor de folosit, la fel e si blogspot...desi poti folosi si livejournal dar e putintel mai dificilwinking

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Blogspot. Wordpress.

| VANi a răspuns:

Fa-ti un blog si scriele pe blog...sau da posibilitatea ca de pe blog vizitatorul sa poata da view sau download si atunci tiai publicat povestilebig grin iti recomand wordpress.com