| HermioneLove a întrebat:

Imi place mult sa scriu si as vrea sa imi dati va rog daca stiti un site in care sa pot publica o poveste si altii sa o citeasca.Am incercat pe facebook sa scriu una dar acolo nu prea am fani care sa imi citeasca povestea. happy

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Scrie pe agonia.ro, e acolo o comunitate simpatica de condeieri amatori.

| droid96 a răspuns:

Wattpad

| Zoey112 a răspuns:

Wattpad
quizilla
fanfiction.net

| Zitronen a răspuns:

Ai putea sa creezi un blog ( te ajut eu, la nevoie), sau un site, pe car sa il publici peste tot. Chiar si pe youtube la profil. Succes!

| ToxicSmile a răspuns:

Vorbeste cu adminele de pe o pagina mai cunoscuta de pe facebook. Le dai povestea si ele o pune ( daca le place ).
Le spui sa iti treaca facebook'ul tau ca sursa happy.
Funda?big grin

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Eu am un blog si nu prea am timp sa ma ocup de postari. Daca vrei poti sa postezi acolo. Lasa-mi id-ul tau si vorbim pe mess daca doresti. pup kiss

| Tisza_Andrei_1996 a răspuns:

Http://www.facebook.com/lia.faur.7?fref=ts. e profesoara de romana si pe domeniul tau ..Probabil o sa te ajute