| Ralu_6296 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi cumpar un aparat de fotografiat performant in jur de 0 de mil si nu stiu de care sa-mi cumpar si care sunt mai bune sa pot face poze artistice.Si cu ce program pot edita pozele?

Răspuns Câştigător
| aneth a răspuns:

Buna! iti recomand marca exilim casio. mi se par super bune iar in leg cu programe photoscape sau photoshop(dar e greu de lucrat cu el daca nu esti invatat). Si pentru aparate calumea Cannon sunt cele mai bune(dar sunt cam scumpe).

3 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Pai gasesti de la 3 mil. pana la cat vrei

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Ralu. Bănuiesc că ai vrut să scrii 10 milioane.La preţul acesta îţi pot recomanda următoarele camere de aici. Site-ul eMAG oferă şi livrare gratuită. Sper să-ţi fi fost de folos.

| Ralu_6296 explică:

20 mil*