| CristianaDoinita a întrebat:

As vrea sa stiu ce program folosesc fotografii pentru a edita pozele? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Sunt multe programe pentru editare foto. Poti gasi pe net, vezi ca multe sunt comerciale, trebuie sa platesti pentru ele, altele sunt gratis. Gimp-ul de mai jos e gratis si are destule facilitati, e o unealta buna si pentru site-uri (poate salva pozele in multe extensii).
http://www.go4it.ro/download/multimedia/gimp-2.6.8-5592418/

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Asta nu cred ca-ti va spune vreunul pentru ca din asta traieste, dar sunt foarte multe programe de acest gen, scrie in google : editari foto -sigur iti vor aparea cateva la inceput... Succes!