| watchmen a întrebat:

Ati auzit de supa de... fetusi?
Daca nu uitati-va http://www.descopera.ro/dnews/6689037-socant-supa-de-fet usi-foto

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Dumnezeuleee maree! Astia au sarit gardul de mult si nu mai au sanse de intoarcere.
Oribil, socant, dezgustator, fara cuvinte... In ce hal a ajuns rasa umana. Parca am fi niste animale in salbaticie si nu am avea ce sa mancam. straight face

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Am auzit, m-am abonat la Newsletter-ul Descoperă. Când am văzut... Sunt imagini înfiorătoare, ca şi ideea, de altfel. Unii nu mai ştiu ce să facă ca să aibă copii şi ăştia îi mănâncă? Deschide-le ochii, Doamne!

| Cσσкiє a răspuns:

600 de dolari un castron de supă?! Asta înseamnă... 600*3. 2, adică 1920 RON? 19 milioane un castron de supă?! Think again... straight face

| shtephie a răspuns:

Oribilstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeek! da... am auzit... f ciudati chinezii astia big grin Dumnezeu sa i ierte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeek ! da... am auzit ...f ciudati chinezii astia big grin Dumnezeu sa i ierte

| 80Cris a răspuns:

Mai bine nu ma uitam!
Animale! Astia nu sunt oameni!

| laara a răspuns:

Eeeek ! da... am auzit ...f ciudati chinezii astia big grin Dumnezeu sa i ierte

| Cumica a răspuns:

Oribil straight face

| DarkMusic a răspuns:

Ah asta e scarbos rau xD. cum pot frate aia sa manance cadavre de bebelusi? O_O''

| watchmen explică:

Pai e pentru potenta laughing
si daca are "efect" mai conteaza ce e?