| 4b a întrebat:

Sa fi prost frate, dar tot nu mananci asa ceva, sau?! http://www.descopera.ro/dnews/6689037-socant-supa-de-fet usi-foto

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol chinezii astia cred ca au probleme mari ca numai porcarii mananca.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

De ce să nu mănânci? Ori că mănânci un pui ori că mănânci un fetus tot aia e. Oricum e mort, nu-l omoară nimeni special ca să-l facă ciorbă, deși poate e bun la gust. Nu știu dacă e mai bine să fie aruncat la gunoi sau mâncat, pe mine mă lasă rece, tot carne rămâne.

| n0matterman a răspuns:

Si chinezii ar putea spune despre voi ca sunteti niste ciudati ca mancati cate 3 shaorma pe zi.
Avem culturi complet diferite,mi se pare o chestie absolut idioata sa judeci oameni care-ti sunt complet necunoscuti,fara sa le fi cunoscut vreodata istoria, cultura si traditiile vechi. (mai ales ca ati iesit o singura data din sat si singura "tara" pe care o stiti este America)
Seamana cu o comparatie amuzanta: "Cand tu te uiti la un gandac il consideri scarbos, dar poate si el te considera pe tine scarbos."
Bineinteles, nu pot spune ca sunt happy vazandu-le anumite "traditii", dar chestia este ca nu-mi pasa ce traditii au in asemenea masura incat sa incep sa-i judec aiurea.
Btw, in China sunt de 4 ori mai multi ortodoxi decat in RO.