| Bogdanst a întrebat:

Socant!
Va las pe voi.
Ce oameni in lumea aceasta:
http://www.descopera.ro/dnews/6689037-socant-supa-de-fet usi-foto
Sunt imagini socante.
Nu imi cred ochilor ce am putut vedea.:(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intors stomacul pe dos si cred ca si sufletul. Nu este de ajuns faptul ca avortul este un pacat, o cruzime?
Tare as vrea sa nu fie adevarat si sa fie totul o gluma foarte proasta, dar la cum au ajuns oamenii... nu vad de ce mai sper.

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Sunt din China, si cum se spune... "chinezii ar manca si rahat daca ar fi comestibil!" straight face

Cat despre poze... le-am mai vazut, tot prin intermediul TPU, si chiar sunt socante, sunt de necrezut, eu chiar nu cred ca ar manca cineva asa ceva, ma refer din Romania, in special la cei cu suflet.

Din nefericire...se duce si planeta de rapa! Mi-e scarba de astia care mananca saracii copii morti in loc sa le faca o inmormantare ca lumea! Oameni fara asuflet! De fapt aia nici nu se numesc oameni... straight face

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Doamne tremur toata cum pot oameni sa faca asa ceva, si cum pot sa comande asa ceva doamne fereste imi vine sa plang, pe bune cryingcrying

| YOLO3e333 a răspuns:

Sa ma pis pe ei si pe morti lor de oameni tampiti si prosti cum sa mananci ma tu un copil, bagamias ceva in aia care fac asa ceva.
Cred ca am tot dreptul sa ma exprim asa.