| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti ghidurile turistice care s-au dat cu ziarul Adevarul? De la National Geographic. Ce ghiduri aveti? Ce tari? Pentru cine nu stie de ele, se gasesc la librariile Adevarul din oras acum la pret de 14 lei unul.
Nu-i asa ca sunt extrem de interesante

Răspuns Câştigător
| MissLaura a răspuns:

Eu mi-am luat( de fapt mama mi-a luat unul fiindca vasuzem la tv si salivasem dupa elhee heelaughing)si este foarte interesant! Mie mi-a facut placere sa il citesc ( eu am cu tara mea preferata, Japonia :X) avand in vedere ca eu nu prea citesc...Eu una iti recomand sa iti cumperi cartea ( cu Japonia sau oricare alta) fiindca merita! fundita? big grin