| Alex a întrebat:

Ce parere aveti despre National Geographic?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat cat nu e tradus macar subtitrat nici nu-l pot numi program, noi nu suntem cetateni americani ca sa intelegem limba lor.

| mat31new a răspuns (pentru mgtow):

Eu sunt cetatean roman si inteleg perfect engleza, la filme ma uit fara subtitrare si la tv nu ma uit la subtitrare.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pe aceste canale imi petrec timpul, pe National Geographic, Discovery, Animal Planet etc sunt canale educationale si ai ce sa vezi si ce sa inveti, chiar daca nu bagi totul la cap, nu se poate sa nu iti ramana ceva in vizual...sunt programe exceptionale.

| darrio2007 a răspuns:

Imi place.Ma uit in fiecare seara.

| mgtow a răspuns (pentru darrio2007):

Raspunde-mi aici in legatura cu filmul ala ca s-a sters intrebarea din motive absurde.

| Marct a răspuns:

E unul din canalele mele preferate. Pe locul 2 e History Chanell.