| onuscaoana a întrebat:

am auzit ca poti afla printr-un anumit program parola la care id vrei imi poate zice cineva parola la id baiat_sexy_yo multimesc anticipat si

Răspuns Câştigător
| K.Samuel a răspuns:

Nu exista asemenea programe! De cele mai multe ori este vorba de virusi sau cai troieni care fura informatii de la tine de pe calculator.

De asemenea, fii atenta sa nu dai niciodata parola ta de la email nimanui, chiar daca ti se spune ca trimiti un mail la Yahoo si vei obtine parola dorita ca raspuns.

4 răspunsuri:
| eu..sh doar eu a răspuns:

Nu prea cred ca exista asa cevalaughing

| Deeeia a răspuns:

Nu exista asa ceva! Sunt doar prostii! Sincer!

| tutorialevideo a răspuns:

Nu este asa ceva sunt doar vorbe... recomand www.tutorialevideo.info

| Mihai300_6475 a răspuns:

Parola lui Baiat_sexy_yo esti cineteavrajit2010 laughing. fi serioasa, nu exista asa ceva.lasa baiatul in pacelaughing