| Empower a întrebat:

Am editat un video pe videopad si nu mergte sa-l pun pe youtube! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Descarca acest program si seteazal in ce format vrei sa convertesti
http://download.cnet.com/iWisoft-Video-Converter/3000-2194_4-10974272.html

| Empower explică (pentru georgedanielc):

Multumesc pentru raspunswinking

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Converteste videoclipul acum in AVI de exemplu sau mp4 sau wmv si apoi incarca-l pe youtube.

| Alexandru98 a răspuns:

Caută un tutorial pe youtube

| deepinlovewithyou a răspuns:

Trebuie sa il convertesti in format.avi sau.mp4 sau.mov pentru a putea ca Youtube-ul sa-l citeasca. Programul videopad salveaza fisierele in formatul programului, e la fel ca la MovieMaker, trebuie doar sa-l convertesti in alt format si apoi vei putea sa il incarci pe Youtube!