| TerminusMarc a întrebat:

Am nevoie de ajutor pentru un proiect pe terment lung. Vreau sa fac un site gen CreativeMonkeys, cu tot cu tutoriale, serial de animatie si etc. Cine are cunostinte in programe grafice Adobe sa imi trimita id`ul de mess printr-un mesaj privat. Am nevoie de ajutor deoarece fara o echipa ar fi cam dificil. Cine ma va ajuta va deveni co-fondator. Multumesc.
P.S - Scuze categoria dar nu stiu unde ar putea sa intre asta.

1 răspuns:
| Segafredo a răspuns:

Gen - Gen - Gen. Urat din partea ta ca-ti cauti staff-ul aici, insa ca prim fapt conteaza si resursele care le ai la indemana si vrei sa le investesti ca sa-ti "ADUNI" echipa.