| TerminusMarc a întrebat:

Daca am gresit categoria imi cer scuze. Ce nume as putea pune unui site dedicat creativitatii gen Creative Monkeyz. Imi place munca lor si as vrea sa fac si eu ceva e genu. Asta nu e singura mea intrebare. As vrea sa stiu cum as putea sa-mi fac un website de la 0. Am Adobe dreamweaver cs6 dar nu stiu cum sa-l folosesc straight face. Niste tutoriale ar merge perfect. Si as mai vrea sa stiu de unde pot sa fac rost de un host pentru site, un link ar fi perfect. Sunt cam multe intrebari nu laughing. Dau funda raspunsului cel mai bun. Multumesc anticipat.
P.S. Daca aveti cunostinte in photoshop sau in alte programe Adobe, dati-mi un mesaj cu id-ul vostru de mess, deoarece as vrea niste sfaturi. Eu lucrez destul de bine, mai ales in photoshop si am niste lucrari destul de bune, dar azi nu prea am avut inspiratie si as vrea sa vorbesc cu cineva care se pricepe. Multumesc

3 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Pai daca nu stii ce nume sa pui site-ul e clar ca nu ai creativitate si prin urmare, ar trebui sa renunti la a face un site dedicat creativitatii.

| TerminusMarc explică (pentru 93Anna93):

Nu e chiar asa de usor sa gasesti un nume la un site. Am pus vreo 3 inainte care le si folosisem dar dupa un timp nu mi-au mai placut si acum vreau unul pe care sa il pastrez.

| 93Anna93 a răspuns (pentru TerminusMarc):

Cele mai bune nume sunt cele la care te gandesti singur.Tu stii cel mai bine ce se pliaza pe continutul site-ul tau.