| comyne a întrebat:

Am nevoie urgenta sa stiu aplicatii (profesioniste daca se poate) de editat poze! Daca se poate sa fie online (pentru calculator)sau din magazin play (pentru telefon), sa fie foarte bune(sa poti schimba culoarea,fontul etc...), gen pixlr sau picsart( nu folosesc picsart)

Răspuns Câştigător
| goldi a răspuns:

Folosește snapspeed, e foarte bun.

| Anonimat09 a răspuns (pentru goldi):

Snapseed*
Si da, e foarte buna.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc PhotoShop pentru Android din magazin. Mie mi se pare foarte util. schimbi, culoare, font, repari imperfectiuni.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Pentru calculator : Picsart, Photoshop

Pentru telefon: Picsart, InstaShot

După părerea mea picsart e cea mai bună și editezi pozele super bine cu ea( sunt o grămadă de opțiuni)

| comyne explică (pentru Crisstinayy12):

Poti lasa linkul de la photoshop

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru comyne):

Picsart e mai tare și mai ușor de folosit decât Photoshop, și nu il știu

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru comyne):

O sa întreb niste admine care fac poze de pe Photoshop și te anunț dupa

| GabrielStefan a răspuns:

Salut, foloseste PhotoShop, PhotoScape, PIZAP online, picasa, etc.

| denyzo a răspuns:

Eu iti recomand snapseed, il folosesc de cateva luni si sunt foarte multumita de el! happy happy