| Danila_Evelina_2002 a întrebat:

Am o intrebare. De ce nu-mi merge cardul de memorie pe telefon? Nu il acceseaza si nu stiu ce sa fac. Am niste poze foarte importante pe el care trebuie sa i le trimit cuiva. Va rog, ajutati-ma! Dau funda

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefonul nu recunoaste cardul nu ai ce sa faci, a mers vreodată cardul pe acest telefon? Tot ce poti sa faci este sa opresti telefonul si sa l pornesti din nou ca acel card sa se actualizeze, poate ca are nevoie telefonul de actualizari, i le faci mereu? Ca daca nu le faci atunci cum vrei sa meargă? Ce marcă de telefon ai? Da i acum o actualizare.

| untu a răspuns:

Mergi sa intrebi pe unul dintre dealeri de la magazinele de telefonie mobile si o sa te ajute! Deocamdata cumpara-ti un cititor de card SD, pui cardul in cititor si il bagi in mufa speciala destinata cititorului de card de pe laptopul tau si va descarca toate pozele pe laptop si apoi sa salvezi pe discuri DVD!

| Porcusorul a răspuns:

Incearca cu alt telefon.