| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...(pentru cei care au nokia E 63)Am cam facut o prostioara, m-am jucat pe telefon si am intrat la "codificari"Si i-am dat ceva cu codificare si cheie nu stiu cum si am intrat la memorie cartela, si acum nu imi mai recunoaste cardul... dar culmea ca muzica de pe card merge insa restul(poze, aplicatii, teme si etc)Nu mai merge, nu stiu ce trebuie sa-i fac, daca puteti sa ma ajutati bine daca nu, asta e! Trebuie sa schimb softul sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Cel mai simplu daca ai cablu de date ia de pe net Nokia pc suite si schimba softul telefonului e usor de folosit dar atentie o sati ia putin timp asa ca inarmeazate cu putina rabdare big grin