| didoyeneas a întrebat:

Vreau si eu un program..sau ceva pe internet..cu care sa scriu texte, cuvinte in diferite feluri. diferite tipuri de scris..cum e photoscape..stie cineva?

Răspuns Câştigător
| AAnnddiiccaa a răspuns:

Photoshop CS4, dar trebuie descarcat si instalat. Fundita? Please! puppy dog eyes

| didoyeneas explică (pentru AAnnddiiccaa):

Nu stiu la ce te juata fundita asta.dar ti'o dau..ca nu o dau de la mine, multumesc si pentru raspuns!

6 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Http://www.dafont.com/
Hristos a înviat! Pe acest site de mai sus găseşti o grămadă şi le descarci apoi le pui în folderul Fonts din Control Panel. Dacă vrei sa scrii direct pe poză îţi recomand pickmonkey.

Răspuns utilizator avertizat
| BDandelion a răspuns:

Păi,îţi poţi descărca de pe dafont diferite fonturi..acolo sunt sute de fonturi minunate, sau îţi poţi crea propriul font aici:http://glyphsapp.com/

| dianast a răspuns:

Photoshop (e cel mai bun), dar trebuie descarcat, sau pizap sau picmonkey care sunt online.

| DeniiiBaa a răspuns:

Online zici?
Incearca:
picmonkey.com
pizap.com
ipiccy.com