| alexandra4004 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce as putea sa le fac cadou parintilor mei de Craciun. Vreau sa fie ceva facut de mana, usor si materialele sa nu fie scumpe. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Cauta pe Youtube cadouri handmade si gasesti. Mai e o tipa, Stefânia o cheama (e portugheza) care mai face niste chestii.

| richim a răspuns:

Daca sti sa crosetezi i-ai putea face mamei tale un fular, pe care sa fie o inima, un om de zapada, etc.Pentru tatal tau nu sunt prea sigur, oricum i-ai pputea face la amandoi o poezie in care sa le spui cat de mult ii iubesti. Sper ca ti-a fost de folos.