| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva.am facut biletelele acelea de Craciun sa ne luam cadouri intre colegi si eu am nimerit sa ii cumpar cadou celei mai fitoase, pretentioasa, bogata fata din clasa, si chiar nu am idee ce as putea sa ii iau, avand in vedere ca ea poarta numai haine de firma.foloseste parfumuri scumpe deci. Ce imi recomandati? dar totusi sa nu fie foarte scump.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-i iei ceva de aur/argint depinde ce poarta(o bratara draguta cu inimioare, un inel, un lantic, etc) sau poti sa-i iei o decoratiune interioara de craciun(am vazut multe frumoasa in oras anul asta, de ex era o saniuta mica in care erau puse niste conuri de brad si crengute de brad)

| AlexandraHristov a răspuns:

Si ce daca are bani? Va aprecia daca va vedea ca ii cumperi ceva unic, care sa o impresioneze. Nu trebuie sa fie scump. Cauta pe aici: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| Andreea_2177 a răspuns:

Poti sa fii mai speciala si sa ii cumperi un glob muzical, sau o cutiuta muzicala. E la moda acest tip de cadou printre oamenii cu bani. Incearca pe www.cutiuta-muzicala.ro

| dianar a răspuns:

Daca este fitoasa, sigur ii place foarte mult persoana ei. Eventual fa-i un cadou realizat cu pozele ei si cu pozele colegilor.

Sigur va fi impresionata. Pretul incepe de la 16 lei.
Idei de cadouri realizate cu poze gasesti aici:

http://www.tiparo.ro