| AAandreeaAA a întrebat:

Aveti pentru. mine niste coduri secrete pentru. webkinz? va rog! costa foarte mult unul!

Răspuns Câştigător
| Alexa_8596 a răspuns:

Eu am :*. Da`mi id tau si vb acolo :*. Dai funda happy?

| denisaovidiu13 a răspuns (pentru Alexa_8596):

BUNA Alexa_8596 id meu este saramelisa20 te rog da-mi unul

| Patru_Theodora_1997 a răspuns (pentru denisaovidiu13):

Cred ca este bun codul pe care ti-l dau acum:j4wq55tl

33 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Nimeni no sa-ti dea ca ei au dat bani pe acel cod e 39, 99 ron si tu dacai da 400 in bani vechi pe webkinz si ai da codu cum te-ai simti. A si poti sa-ti ei in 2/3 zile e la 300 de mii in bani vechi. Fa-ti un cont de proba pa :-H postat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe webkinz si scrie acolo membru nou si srie as vrea sa am un cod secret de proba si daca vrei pisica sau cainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dau coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu coduri webkinz cine imi da si mie va rog va rog eu frumoscrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti dau eu unul dar trebuie sa ai si tu unul pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.si eu av dorii coduri webkinz. 2sau 4 ca nu am.ms mult. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Sarah stii ca nu are rost sa ceri, nimeni nu iti va da. Mai bine fa-ti un cont de proba. Cu drag Ana si Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

scuze de deranji dar as vrea si eu un cond secret. cine nu il mai foloseste ar putea sa mi-l dea mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau eu unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua am eu 4 animalute si am codurile nefolosite. ¿Cine vrea sa-mi dea id si i le dau? Daca vreti va spun unul. Cred ca era j9mn76vc

| 1123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dati-mi mie daca aveti coduri nefolosite.Id:ioniliescu14@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duten mata si cumparati webkinz si lasane in pace ca nu suntem sclavi tai. Vrei webkinz cumparati ca 40 lei nu e mult. Prostule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu doar 12 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta? de ce sa il cumparam pentru tine si sa nu il utilizam noi? esti tu cine stie ce? hhhhhhhmmmmmmmm? tu sti ca poate nu suntem cretini sa iti dam tie codu secret? eu nici macar nu am unul si nu cer altora asta, deci esti cretina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei ce nu ii dati coduri:daca nu vreti coduri si nu aveti de ce umblati pe site-ul acesta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E amuzant webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, celor care au conturi webkinz! Daca aveti niste coduri webkinz nefolosite?
Sa imi dati si mie un cod, dar sa nop credeti ca nunt da-ia care profita.Ca la mine la scoala o fata se lauda ca ate 11, s-au 12 webkinzi. Dar cand merg sa-mi cumpar e inchis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu cum e sa ai un cont de proba.Si eu am tot in felul acesta.Si daca se poate as dori si eu un cod nefolosit, de la orice animal, nu este importanta rasa. Daca aveti vreun cod nefolosit, care nu va mai trebuyie va rog sa mi-l dati personal pe adresa de mess:renteaflori.Va multumesc de intelegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca cineva iti va da un cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ia-ti si tu un cod secret ca nici eu n-am si nu ma plang atata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Su robert si am cumparat un animalut si este vailid codul cine vrea sa imi dea si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu unu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Aveti niste coduri secrete si pentru mine, pentru Webkinz? Va rog! Am patru webkinz de plus si unul mic, dar, din greseala am dat pe log in decat pe membru nou, cand am vazut ca nu vrea, eu nu aveam cont, am aruncat codurile. Puteti sa ma ajutati? Trimitetimi un cont pe messenger sau pe mail.Adresa mea de mail de pe yahoo este:briana_moise@yahoo.com,adresa mea de mail de pe gmail este:briana.moise@yahoo.com si adresa mea de messenger de pe yahoo e la fel cu adresa de mail de pe yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am 8 ani si mi-as dori foarte foarte mult sa am un animalut webkinz! Mereu aud de ei si imi pare rau ca nu am si eu unul iar parintii mei nu vrea sa imi cumpere, pentru ca cica e o prostie de joc dar pentru mien e foarte frumos.Va rog imi poate da si mie cineva un cod secret pe id de mess ichim_madalinavalentina?

| Cocki a răspuns:

Id-ul meu este gabyponei legat cu litere mici va rog sa-mi dati si mie coduri nefolositecrying ca nu amcrying

| m77 a răspuns:

Am o intrebare> ti-a dat codul sau doar ti-a luat funda?
care a fost mai smechera?

| AAandreeaAA explică:

Alexa, idul meu e mihalacheneluta. Multumesc ca ma ajuti.

| AAandreeaAA explică:

Dati-mi mai bine, coduri webkinz de la ponei roz. am nevoie! va rog!

| jungle3000 a răspuns:

Poti intra pe www.webkinzromania.ro si acolo poti castiga de toate...