| Daniela1V14 a întrebat:

Caut modele de invitatii pentru banchetul de clasa a8 a...stie cineva de unde pot printa modele sau de unde pot sa cumpar? va rog sa-mi lasati link-uri... ofer funda

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti incerca sa le faci singura cu Office Publisher. Ai acolo o gramada de modele si sugestii si nici nu e foarte greu de utilizat.

| Kaℓi a răspuns:

Banchet? ala nu se face la final de an scolar? abia a inceput scoala...
Poftim
http://clasaa8aaracovita.blogspot.ro/2014/12/banchetul-clasei-8-a.html

| Daniela1V14 explică (pentru Kaℓi):

Ba da...insa trebuie sa incepem sa il pregatim pentru ca atunci nu vom avea timp....Multumesc

| sorinake a răspuns:

Ca sa putem spune unde poti printa ar trebui sa stim locatia ta. Ca doar nu iti vom da centre de imprimare din Timisoara si tu sa fii din Iasi big grin

Ma rog, din orice oras ai fi, poti cauta un centru de productie publicitara si ei se vor ocupa de tot, designul modelului, scris, imprimare.

| Daniela1V14 explică (pentru sorinake):

Ma gandeam la un site

| sorinake a răspuns (pentru Daniela1V14):

Daniela cauta asa in Google : "productie publicitara"
Si desigur numele orasului tau al 3 cuvant dupa cele 2.
Vei gasi sigur ceva potrivit.