| Alexashadow a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna filme de dragoste emotionante, care sa te marcheze, adica sa fie superbe.

17 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Love Actually, Dirty Dancing şi Titanic...

| Nastia a răspuns:

Step up 1 si 2.
Save the last dance 1.
Dirty dancing.
Titanic.
Lord of the rings.
Twilight e superb.
A Walk in the Clouds
Memoirs of a Geisha

| noktambul a răspuns:

Shakespeare in Love, Far and Away, Ghost, Titanic, Love Story, Casablanca, American Nation, Arizona Dream, The Barber of Siberia

| Anda1197 a răspuns:

Http://www.viki.com/channels/956-my-girlfriend-is-a-gumiho. e un serial... uita-te macar la primul episod.eu dupa ce m-am uitat primul si al doilea episod dupa aceea m-am uitat la cele la cele 16 episoade in 2 zile:)) de atunci nu ma mai pot uita la alt film.Crede-ma...e romantic, drama, actiune, coedie.e de toate;)

| iFollowRivers a răspuns:

Love Story te va marca cu siguranta! Ar mai fi si Casablanca, Dirty Dancinghappy

| iFollowRivers a răspuns (pentru iFollowRivers):

Ar mai fii, Gone with the wind,If only, Titanic,Ghost, si Before sunrise...dar totusi, Love Story e marcant.sigur o sa plangi

| KittyHHk a răspuns:

The butterfly effect - l-am vazut de multe ori, e foarte frumos, despre dragoste si are si tenta psihologica
Sweet November - deja clasica
Before sunrise - o poveste de dragoste mai speciala, foarte interesanta, o sa iti placa
Wicker parca -si asta e destul de frumoasa
P.S. I Love You - clasica si asta
What dreams may come - putin mai veche, dar foarte buna, actori buni si e foarte emotionanta

Ti am facut o selectie speciala, povestile care chiar m-au impresionat mult, de calitate. Imposibil sa nu iti placa! Vizionare placuta! (si daca-ti plac sper sa nu uiti de funda big grin)

| Diabolique a răspuns:

The English Patient (1996), A Walk in the Clouds (1995), A Walk to Remember (2002), The Notebook (2004), Titanic (1997), Memoirs of a Geisha (2005), The Reader (2008), The Last Song (2010), Remember Me (2010), P.S. I Love You (2007), Love Story (1970), Pearl Harbor (2001), Pride & Prejudice (2005), City of Angels (1998), The Phantom of the Opera (2004), Charlie St. Cloud (2010), L'amant (1992).
Vizionare plăcută!

| BellaSomerhalder a răspuns:

My Sassy Girl; The Notebook; Charlie St. Cloud.

| 0PopaPorno a răspuns:

Este un film de dragoste intre un caine si un stapan.
Hachiko - a dog story love struck.
Eu am plans de.am rupt la filmu` asta. laughing love struck

| ghiCIne a răspuns (pentru 0PopaPorno):

L-am vizionat si eu si e lacrimogen. Cum isi poate dovedi un caine devotamentul fata de stapan. A fost wow!♥

| dannys a răspuns (pentru 0PopaPorno):

Si pe mine m-a emotionat Hachiko - a dog story.

| KubetiiOO a răspuns:

Twilight,Titanic,Cei trei muschetari, Loverboy, One day! funda :d

| ghiCIne a răspuns:

The lake house (cu Keanu Reeves si Sandra Bullock, Amelie, The notebook, A walk to remember si Gone with the wind.

| Ozanaf a răspuns:

Dui bu qi wo ai ni, Sinopsis Kiss Me, Kill Me

| abcquiz a răspuns:

Titanic, chiar ramai marcat

| georgii26y a răspuns:

"Pe aripile vantului" cred ca este un film foarte bun. Vesnicul "Titanic".batting eyelashes...