| Tokha a întrebat:

Cum se face VooDoo? Ati incercat vreodata?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Din nefericire VooDoo e o practica ce tine de vrajitorie, si e o practica ce chiar functioneaza si e chiar f puternica. Insa daca reusesti unele chestii cu ea, diavolul nu se lasa, daca iti da un deget, mai apoi iti va lua toata mina. Daca ai chef sa te ocupi cu asa ceva, te vei distruge cu siguranta, deci ai grija!

| kuka a răspuns:

Stiu ca esti tanara si vrei sa incerci multe chestii noi pentru ca vorba ceea: o viata ai.
Tocmai de asta ar trebui sa o pretuiesti si sa nu faci lucruri de genul asta care iti pot sidtruge viata.
Numai bine

| A_7901 a răspuns:

E o cheste pagana! Te-ai scrantit?!

| darrio2007 a răspuns:

Stai cuminte? Vrei sa iti nenorocesti viata?

| JuStOkTa a răspuns:

Am auzit de un mod ca din doua luminari se face un om as zice ca nu trebuie sa incerci e PACAT mare eu cred in dumnezeu personal nu vreau sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne VooDoo fac cei ce slujesc diavolul nu cred ca vrei scuze dar e adevarat.

| fif2002 a răspuns:

Uite aici tot ce trebuie sa stiiwinking

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Nu am incercat dar stiu cum sa faci. faci o papusa de plus, sa arate ca unom bineinteles, iei ceva care apartine celui pe care vrei sa il blestemi, spui niste vraji ceva, dar nu stiu care, si apoi le bagi intr-un borcan cu otet.cam asa cred ca se fac.nu n-am incercat ¬_¬

| papusikasexy a răspuns:

Salut,papusile voodoo nu sunt adevarate este doar o chestie care sa sperie copiitongue:-Pdeci in locul vostru nu as incerca e doar un fleak mai bine faceti ceva bine nu va pierdeti vremea cu cacaturi din astea