| oija a întrebat:

diseara vreau sa incep un ritual cu papusa voodoo... nu pentru a face rau cuiva... voi ati incercat

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Stai cuminte și nu crede în prosti.

| Divy a răspuns:

Nu încerca aşa ceva poate fi periculos fie pentru tine fie pentru alticineva drag ţie, dacă faci asta trebuie să şti şi cum să ieşi şi nu va ieşi prea frumos

| Madesz a răspuns:

Daca o să îți reușească, fac ce vrei tu. laughing

| SilviaA1238 a răspuns:

Sincer..Nu. Nu am încercat și nici nu o voi face. Ce spui tu acolo cu păpușă aia e o prostie care merge doar în desene. Știi Cum se spune "dacă la 12 noaptea stai în fata oglinzîi cu o lumânare în mana și spui numele persoanei iubite, înseamnă ca ești prost". Decât sa faci prostii dinalea mai bine citește o carte despre vrăji și prostii dinastia dacă tot Îți plac.