| andreea_4425 a întrebat:

Dati-mi si mie njiste coduri secrete webkinz, adevarate si nefolosite, ca am doar un cont de proba cu un catelus pe nume Ashely. Sunt sora cu Sarah. Dati-ne si noua niste coduri, ca m-am chinuit atata pentru. coduri secrete pe contul surorii mele de nu am mai putut

Răspuns Câştigător
| anotherhumanbeing a răspuns:

Nu pot sa-ti dau. sunt secrete.winking

| caca12 a răspuns (pentru anotherhumanbeing):

Ai dreptate andreea! Ce rai sunt oamenii din ziua de astazi! Sunt si cu aceazi soarta ca tine.Ma numasc Diana.O fata rea mi-a facut cont cu numele de caca!

62 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Pai cumpara-ti animal si vei avea si cod! Ce e asa greu? straight face

| Teleshpenker a răspuns:

Sa va sugere ceva, mergeti la magazin si furati un cod! Dar
cu grija!

| Teleshpenker a răspuns:

Copil fara vitor esti!tongue Si auzi, eu eram sarcastica, dar tu esti sarac si fara gust ca un cartof cules in ianoarie!tongue

| Teleshpenker a răspuns:

Mm7bxhpm e folosit!

| sunteuacela a răspuns (pentru Teleshpenker):

Ciudatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

| Teleshpenker a răspuns (pentru sunteuacela):

Sper ca nu te astepti sati intorc comentariul laughing Disperatule laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu jklo4mx5 dar e folosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Noi suntem laura si georgiana. Dati-ne si noua un cod gratis si adevarat.
Deoarece noi na-vem webkinz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.cauta jucariile webkinz in cora carefur si inmedio diverta etc. cumpara animalutul ales si desfai codul acasa apoi du-te la MISS Birdy si introduuul acolo.animalute costa intre 39. 99 si 80. 00 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu unul lxv7nos4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvana tu cred ca esti unu din copii fara viitor ca fura coduri. Sa iti fie rusine. Esti un nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea nici eu nu am dar iti spun ceva :du-te in magazin si fura unul unul
:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cod id : paraschivv2004 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este we000708 ai si tu un cod de la un animalut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiiiiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba toti sunteti mincinosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N9g2uamh şi 8e9t7hkg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bas3de477s12s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 9 webkinji si nu va dau contul meu eu am platit bani pentru ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie un cod secret webkinz si nop folosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu iti cumperi daca imi da cineva un con dau id si parola mt2 lv 89 samanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt suprem gm la metin2 asa ca te banez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu cum e sa ai un cont de proba.Si eu am tot in felul acesta.Si daca se poate as dori si eu un cod nefolosit, de la orice animal, nu este importanta rasa. Daca aveti vreun cod nefolosit, care nu va mai trebuyie va rog sa mi-l dati personal pe adresa de mess:renteaflori.Va multumesc de intelegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cod mm7bxhpm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu te joci in continuare pe contul de proba, cu Ashely?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau unul adevarat dar trebuie sa imi dai si mie unul adevarat:X

| didiutza1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau eu unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cred ca n ai bani sa iti cumperi eu ti as da da sunt toate folosite imi pare foarte rau daca vrei sa vb cu mine iti dau id meu:madalinutz_mada2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandryk.skumpyk mai ai coduri si pentru mine? daca da sa intri pe mess marti la ora 1:13.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vroiam sa-ti dau unu nefolosit dar vad ca ne faci rai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am coduri secrete dar sunt folositebig grin Si nu cred ca-ti va da cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum eu chiar nu glumesc dati-mi si mie un cod webkinz cu mai multe animalute si va dau 3 funditee. astept raspunsuri!