| DreamMakerMe a întrebat:

Doreste cineva sa vanda cartea "Rafuiala" de Kelley Armstrong si "Trezirea" (jurnalele vampirilor) de L.J.Smith, dar de la revista Bravo, adica in formatul acela mai mic, de la editura Leda. Va puteti lasa id-urile, sau ma puteti contacta la id-ul nicoleta_rebela. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Cartea Trezirea din Jurnalele Vampirilor va fi pe internet pe shop.libertatea.ro si caut-o si pe cealalta tot aici happy

| DreamMakerMe explică (pentru Rebbbeca):

Pai nu sti cand va parea? Adica tot verific site-ul, insa nu a aparut pana acum.