| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! Funda! pot citi Fortele raului absolut-Kelley Armstrong vol II si III [revelatia, rafuiala] pe net? si unde? ca am pierdut cartile de la revista bravosad

2 răspunsuri:
| RoxyAngel a răspuns:

Poti sa le comanzi pe net, eventual dupa saitul revistei www.bravo.ro sau poti sa faci comanda la un chiosc de ziare, ei asa a, facut cu primul vol. deoarece uitasem cand apare. Cat despre vol. 3 apare maine. Iar pe net nu le gasesti deoarece au aparut recent si inca nu se vad rezultatele succesului... Seria este super merita s-o citesti.

| Pukss a răspuns:

Pai pe 19 noiembrie s-a vandut cu ziarul libertatea vol 2 si acum vineri pe 25 apare vol 3 cu acelasi ziarhappy doar 8 leihappy si eu abia astept vol 3 love struck merita cititewinking