| AlinaOrbeanu a întrebat:

Buna dragilor. Craciun fericit! M-a sunat o americanca (cred )si a zis de mi multe ori numarul 666 si imi e cam teama avand in vedere ce simbolizeaza acest numar ce sa fac la inceput nu mi-a fost teama dar acum am inceput sa tresar la fiecare sunet help plizz

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

... imi pare bine ca ti-ai gasit sa faci misto, dar macar alege alta categorie, aici nu are ce cauta comentariul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce simbolizeaza acest numar? E doar o porcarie scornita sa va sperie.Bolcheaza-i numarul si gata.

| Lia340 a răspuns:

Stai linistita! Po. sa pun pariu ca nici nu-i americanca,e o tipa care vrea sa isi bata joc de tine.
Numarul asta este,cumva, o inventie a bisericii( care precizeaza ca, la sfarsitul lumii, toate pacatele, suferintele, greselile se vor inmulti de 6 ori.De aici numarul acesta, care in sine nici nu are insemnatate.)
Calmeaza-te, e un flec.Te sperii si iti strici sarbatorile degeaba laughing