| CAty_8935 a întrebat:

eu merg la o scoala normala, dar mi-as dori sa dau la liceul de arte. doar ca nu am facut niciun curs specific si nu am cunostinte despre aproape nimic din acest domeniu. stiu doar sa desenez, sa pictez si lucruri d.astea ce tin de arta plastica...big grin...

2 răspunsuri:
| 30stm a răspuns:

Eu cand am intrat intr-un liceu de arte am facut niste cursuri pregatitoare acolo... asa face orice elev care se duce la desen.Am dat un examen( a fost simplu a trebuit sa fac o natura statica si o compozitie de personaje).Asa ca daca vrei sa intrii la un liceu de arta nu-ti fa probleme.Totul consta doar in talentul tau.Asa ca.bafta!

| Budincăă a răspuns:

Si care e intrebarea?laughing