| DarKJoKeR a întrebat:

Sunt clasa a 10-a si am o dilema foarte mare.Sunt acum la liceul "Gh Vranceanu" din Bacau, profil mate-info intensiv info.Problema mea este ca ma pasioneaza foarte mult arta [imi place foarte mult sa desenez/pictez]. Ma gandeam ca dintr-a 11-a sa ma transfer la liceul de arte, insa majoritatea imi spun ca fac o greseala.Si sincer mi-e din ce in ce mai teama ca n-o sa fac faţă sau n-o sa ma descurc.Chiar nu stiu ce as putea face...Pareri va rog?

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

E o mare greseal sa o faci, si eu sunt la liceul de informatica din iasi si e o greseal sa o faci. Tu in timp ce practici mate info (meseria viitorului) in paralel poti practica si arta si inveti de amn2 dar asa nveit doar de una deci tinente de mate infohappy merit si eu o fundiza?happy :X