| white_2190 a întrebat:

fisa de lectura de la enigma otiliei. o are careva? ...fisa de lectura a personajelor... a limbajului folosit? ...ma poate ajuta cineva? pls...

4 răspunsuri:
| Zoombe3 a răspuns:

Eu am caietele din liceu, daca vrei scanez si te ajut, astept un mesaj cu adresa ta de mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai incurajati furtul.Fiecare sa-si faca treaba.Sa-ti fie rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica... furt laughingharciog, esti ceva profesor? sau ce? nu exista lege in care sa zica ca nu poti sa ajuti pe cineva cu tema de casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sai gasit informeazama si pe mine big grin