| AliceHoffler a întrebat:

Imi doresc un telefon nou..insa nu stiu, adica nu pot sa ma hotarasc de careethinking
Ma ajutati va rog frumos. dati-mi exemple de niste telefoane BUNE!
Dau funda la 10 exemplebig grin

Răspuns Câştigător
| SaMyPRODUCTION a răspuns:

Hai sa-ti dau un exemplu: eu sunt deejay asa ca imi trebuie un telefon la care sa ascult muzica oriunde ma duc si sa-mi faca boom boom in cap si cand fac dus.
Pe langa asta am undeva la minim 150 de apeluri/zi. eu am asa un teledon simplu gen Nokia x2 pentru muzica dar si pentru a vorbi si mai am si un Samsung galaxy pentru a ma tine la curent cu noutatile (muzica, apeluri, si sa imortalizez diverse imagini)
Tu gandeste-te la ce ti-ar trebui faci o statistica si iti iei telul: gen muzica cat de cat poze foarte multe facebook, twiter tuenti mess, daca scrii mesaje multe nu te-as sfatui la un touchscream pentru ca dupa 2000 de mesaje incep sa fie enervante. tasta de inapoi la telefon sa nu fie cu senzor pentru (fac referire la un touchscream) ca trebuie sa astepti sa aiba si un procesor cat de cat bun si u nram marisor.
ITI MAI SPU O DATA IN FUNCTIE DE UZUL ZILNIC ITI VEI GASI UN TELEFON. fbi_sov e my id. daca e ceva ma gasesty in fiecare seara on dupa ora 8 a romaniei. salve :*

2 răspunsuri:
| Paull18 a răspuns:

Eu am un Nokia 5230 si un Samsung galaxy Y. sunt f multumit de ele. recomand Samsung galaxy y big grin

| BiaIoana98 a răspuns:

Trec direc la subiect(descrierile lor le poti gasi pe telefonultau.eu si poti vedea si cum functiuoneaza) :
1)Cel mai bun telefon dar si la un pret foarte acceptabil e Samsung Galaxy Advance
2)Samsung Galaxy Ace plus
3)Samsung Galaxy mini( nu e o foarte mare diferenta dintre acesta si Samsung galaxy mini2)
4)Samsung Galaxy Y
5)Nokia expressmusic 5220 sau Nokia expressmusic 5310 (au aparut de ceva vreme dar eu il am pe cel 5220 de 5 ani si inca merge foarte bine, iar muzica se aude inca genial si teribil de tare)
6)Samsung Galaxy Chat b5330 (are atat touch cat si tastatura)
7)Sony Ericson Xperia Ray
8)Sony Ericson W610( e si acsta aparut de ceva vreme dar crede-ma e un telefon deosebit)
9)Nokia asa 302
10)Samsung Wave
nu le-am pus intr-o ordine anume...un mic sfatbig grin : nu recomand telefoanele cu touch de la Nokia( decat cele noi aparute dar sunt foarte scumpe), daca vrei un telefon cu tastatura Sony Ericson, Samsung, aproape toate, iar daca vrei cu touch cele de la Samsung mai ales, Sony Ericsson si Iphonu-l e bun cat te tine...se strica foarte usor.Bineinteles tu iti poti cumpara Samsung Galaxy S1, S2, S3 (foarte bune dar cam scumpe, insa se merita dat pe ele)Sper ca ti-am fost de ajutor.