| rolly14 a întrebat:

ma gandesc ca in vacanta de vara sa merg in Antarctida... ce imi recomandati sa vizitez?

33 răspunsuri:
| poliana a răspuns:

Sa ai o vacanta placuta si calduroasa

| Kiddu a răspuns:

Poi o sa vezi cativa eschimosi, in corturi de gheata si muuulta zapada.Eu,in locul tau as vrea sa merg in Dubai :X:X:X:X

| lav a răspuns:

Draga meahappy daca vrei sa mergi acolo e okwinking si eu as mergehappy m-as bucura enorm sa vad tot ce a creat Dumnezeuhappy adimirii ghetarii:dhee heemergi la cetrul de cercetare...cu siguranta va fi o experienta... vacanta placuta... si eu as merge darhappy mai am de vizitat europahee hee