| Denisaa99 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu ceva? ..Vine o prietena de-a mea acasa peste vreo saptamana si vreau sa ii fac o surpriza, dar as vrea sa ii fac ceva specific toamnei si nu stiu ce...ma puteti ajuta cu niste idei de decoratiuni...big grinMultumesc!(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Shizen a răspuns:

Depinde ce ii place... ziceai de toamna? pai poti mima toamna, incearca sa prinzi frunzele in perdea sau stiu eu...prinde-le cu acul (treci cu acul prin ele cat mai aproape de inceperea coditei) pe un fir apoi le agati unde doresti.

| Shizen a răspuns (pentru Shizen):

Oh multumesc :*

2 răspunsuri:
| AlexStroie99 a răspuns:

Poti face ceva pe jos ca niste frunze sau de perdea niste pomisori asa de toamna si ca niste bruma pe jos... FUNDA