| Anaaaa10 a întrebat:

Buna! Poate sa imi spuna cineva cum sunt examenele la universitatea Andrei saguna constanta?
e adevarat ca este strictete mare sau poate trece oricine?
am inteles ca profesorii cer bani pentru a te promova la un examen, puteti oferi mai multe detalii?

1 răspuns:
| mrArtE a răspuns:

Strictetea este la fiecare facultate in parte, deci daca nu te duci pregatita, nu te mai duci.
Profesorii daca cer bani le faci referat la decan, si o sa ramana someri, nu au voie sa faca asa ceva si daca o fac ai grija sa fii pregatita si ai ai dovezi.