| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa urmez cursuri de limba japoneza in Bucuresti.Ma puteti ajuta cu un site? Mersi.

Răspuns Câştigător
| aaluuy4 a răspuns:

Http://apjr.wordpress.com/activitati/scoala-de-vara/ [din pacate, asta a fost recent si s-a terminat deja, in 2011 s-a organizat, de asemenea, si in 2009. si eu am vrut sa merg, dar am aflat prea tarziu. poti incerca la anul viitor sau cand se va mai organiza. costa in jur de 100 lei]
http://www.limbajaponeza.ro/oferta.html [asta, cred ca e la fel de buna, doar ca e ceva mai scump ~ 400 lei/modul]
sper ca te-am ajutat! succes la invatarea limbii ~ si eu vreau sa reusesc asta ^^

2 răspunsuri:
| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Mersi.Am planuri sa ma mut in Japonia, din asta vreau sa invat la perfectie.(^_^)

| Ioanaj a răspuns:

Buna. Daca mai ai nevoie as putea sa te ajut eu cu niste lectii de japoneza. Am locuit in Japonia aproape 8 ani, plecata la studii. Ioana