| Hyunah a întrebat:

stie cineva de vreun centru de printare prin ploiesti? as putea sa-mi printez acolo ce postere vreau? adica vreau sa-mi printez cateva postere care nu le pot gasi in reviste. cum as putea? va rog raspunsuri serioase. multumesc ^^
cel mai bun raspuns va primi funda

4 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Ma de printat poti sa printezi la orice xerox, bagi pe un stik/CD pozele/posterele si te duci acolo...si le zici ca vrei sa ti-le printeze o foaie color parca era ceva gen 2 lei big grin si alb negru 10 bani FUNDA?:*

| CristianCristian322 a răspuns:

Buna nu stiu dar si eu sunt din Ploiesti uite id cristian_cristian322 te pot ajuta cu mai multe stiu ploiestiu pe de rost

| NoPersonMe a răspuns:

Buna,daca afli anuntama si pe mine, ca si eu tot din Ploiesti sunt, si nu am gasit... vreau postere cu ywilight si TVD crying

| jorjero a răspuns:

Poti merge la qprint - in pasaj la Omnia (pasajul Take Ionescu Ploiesti) se afla magazinul fizic. Printeaza si pe hartie de mari dimensiuni, tricouri (poti veni si cu tricoul tau), diverse cadouri personalizat, iar online ii gasesti pe www.qprint.ro