| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva ce reviste as putea sa gasesc pe la chioscuri numai cu postere sau macar cu cateva postere cu trupe metal/rock? (stiu ca nu prea se gaseste dar totusi... sad )

Răspuns Câştigător
| Georgel26 a răspuns:

Incearca Bravo sau Popcorn.Stiu ca poate nu te incanta laughing dar sigur o sa gasesti postere cu gramada. Vara-mea are cu zecile luate numai din revistele astea big grin

2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Popcorn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista un numar special Popcorn cu postere rock.Sunt Alice Cooper, Guns N Roses, Ozzy Osbourne, Metallica si cred ca si Aeronsmith.Intreaba de popcorn rock. Funda?