| mya929 a întrebat:

Stie cineva o revista pentru adolescenti care ar publica lucrari : poezii, povestiri etc? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| maiubestefemeile a răspuns:

Cand eram in generala multi colegi si-au publicat poeziile in revista Universul Meu, cred ca inca mai este de vanzare

3 răspunsuri:
| Loving a răspuns:

De obicei fiecare liceu are revista sa proprie unde sunt publicate creatiile elevilor. Nu prea cred ca exista o astfel de revista la nivel national deoarece nu prea sunt interesanti oamenii de poezii si povesti.

| Dreww a răspuns:

Revista scolii tale / liceului tau.

| fuckitimyoung a răspuns:

Media Kinder sau Adolescenti big grin