| Corina_Andreea_1998 a întrebat:

Știe cineva cam ce pică la probele de la secția pictură? (Unarte)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate stii nimeni, ca probele si examenele au subiecte secrete, facute doar de un grup foarte mic de profesori.

| Corina_Andreea_1998 explică (pentru Violleta2022):

Am crezut că sunt niște subiecte care pică mai mereu cum a fost la liceu când știam că e compoziție și natura statică, sau la o altă facultate la care am dat deja și știam că o să fie natura statică că așa a picat toți anii
Mulțumesc mult

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand am sa fiu clarvazator am sa-ti spun.

| Corina_Andreea_1998 explică (pentru darrio2007):

Nu ți-a cerut nimeni să prevezi ce pică?