| Danielaiosif a întrebat:

Știe cineva cum se traduce Monk's cloth şi Weaver's cloth in română? (Nu google translate, denumirea oficiala.) Încerc să găsesc aceste materiale în România, București și nu stiu cum să cer (sau de unde să cumpăr -am încercat piața obor până acum dar nu sunt sigură că am cerut ce trebuie-). Daca ştiți vreun loc de unde aş putea cumpăra e bine venit!
Mulțumesc, dau fundița!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul e imbracaminte de calugar, sau imbracamintea lui Monk (daca e nume/brand).
https://www.amazon.com/Monks-Cloth-Natural-Fabric-Yard/dp/B00CID9JL8
De pe amazon poti cumpara international.