| mihnea123abc a întrebat:

am de facut un desen. dati-mi si mie niste ideii cu ce asputea sa fac! mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai,uite te poti inspira de aici
http://www.desenatori.ro/desen-589246.htm
Poti face un peisaj, sau portretul mamei sau ce stii tu ca te pricepi cel mai bine.
Te pup!

| christos1234 a răspuns:

Poti face o vaza sau niste peisaje sau 5 Jokery sau un pachet de carty poti desena un pc poti desena o fata poti desena orce... Funda?

| Victor7boy a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| TwuistToFate a răspuns:

Poti desena un monstru din cartiile yugioh sau daca nu vrei poti sa iei un desen dintr-o carte, sa pui cartea pe geam la lumina, sa pui o coala pe desen si sa il faci