| MMORPG a întrebat:

Sal all! sunt cam plictisit si nu stiu ce sa fac in vacanta, imi dati ceva ideii? si nu veniti cu raspunsuri sa ma duc la mare sau la munte pentru ca o sa ma duc la ambele, ceva de facut acs! mersi dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Citeste, deseneaza, uita-te la un film, du-te la piscina, iesi pe afara cu prietenii, cu bicicleta/role/skate etc etc.

5 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Stii era o melodie in care la un momentdat zicea "daca vrei sa faci lumina cand e pentru tine noapte educate singur frate citeste o carte"

| ElShaarawy a răspuns:

Uda-ti prietenii cu apa de la balcon laughing

| Stefania_3298 a răspuns:

Stai pe site-ul TPU,pe mess,pe facebook,joaca-te cu sora/fratele sau animalul de companie daca ai, uita-te la tv, joaca-te pe psp sau wii...

| onlyme2851 a răspuns:

Pai...iesi afara,citeste ceva, stai cu prietenii, stai si pe net si la tv dar nu mereu...

| Agnes_7146 a răspuns:

Pai da party-uri, uitate la filme, asculta muzica, deseneaza ceva, citeste o carte amuzanta, plimba-te prin parcuri cu gasca, iesitzi la un suc... etc happy sper ca ti-am dat destule idei