| Deasonyka a întrebat:

am o rugaminte pentru cei care sunt inspirati in muzica si arta, trebuie sa compun o melodie referitoare pe tema dragoste, deoarece saptamana aceasta voi avea concert la Zilele Comunelor Din Orasul Bacau.Si pentru ca desigur, ca orice om, nu vreau sa ma fac de cacao as dori daca sunteti inspirati sa ma ajutati sa compun macar catevaversuri. Vreau ceva de preferinta original ceva care sa fie facut de voi, si sa aiba rima nu luat de pe internet. Cele mai frumoase versuri primesc obligatoriu funda plus vot.Doresc sa dau cat mai multe funde pentru cat mai multe inspiratii!
Deci acept doar cele care sa aiba rima (A-A&B-B)si am rugamintea sa fie in romana

1 răspuns:
| paulici09 a răspuns:

Cauta in carti tonguetonguetongue:tonguetonguetonguetongue noi nu iti putem da numa asa ca sa ne copiezi