| Deasonyka a întrebat:

in curand vor fi zilele orasului meu si al comunelor si voi fi invitat sa cant.Doar k nu am pregatit o melodie anume si nustiu am nevoie de cineva inspirat daca stie sa compuna ma rog niste versuri care sa rimeze A-A si B-B in rest nu conteaza in ce lima sunt de preferinta ar fi romana sau engleza.Am nevoie urgent de anumite versuri si va rog daca sunteti inspirati sa ma ajutati si pe mine ca dupa aia sa le pot pune pe o linie melodie melodica si vor fi ok dar nu prea am idee de niste versuri vreau ceva creativ nu copiat si luat de undeva.Va las id meu alexandrualexys10@yahoo.com care ma poate ajuta cu niste versuri dau funda

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu e mai bine sa canti ceva cunoscut? Publicul va fi in delir. Daca le canti ceva ce nu au auzit nu cred ca vei fi la fel de apreciat. Bafta!

| Deasonyka explică:

Tocmai asta e ideea ca trenuie sa compun ceva si nu am nici cea mai mica idee despre ce sa cant trebuie ceva compus de mine