| Kiky2 a întrebat:

Buna TPU as vrea niste sfaturi la desen mama apucat de desen si profesoara de desen zice ca sunt foarte buna si m-am inscris in decembrie la un concurs!

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Felicitari in primul rand! big hug Ei bine, esti talentata, dar nu trebuie sa te bazezi doar pe asta. Roag-o pe profesoara ta sa te invete cateva tehnici de desenare si pe urma mai exerseaza si tu acasa. Fara sustinerea profesoarei nu prea merge.

2 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Cauta pe google images schite sau desen creion sa desen artistic. o sa gasesti desene superbe de la care te poti inspira si poti exersa inacercand sa le copiezi

| Kiky2 explică (pentru oanaX):

Oricum, multumesc pentru raspuns!