| Teoo14 a întrebat:

Salut^^. M'am inscris la un concurs cu tema,, Ideea de unire in istoria romanilor" - 1 decembrie. E concurs de desen si as avea nevoie de imagini, dar nu cu multi oameni sau adunarea de la alba Iulia, ceva care sa simbolizeze unirea si cat mai unic. Multumesc! funda:*

1 răspuns:
| cosmy2013 a răspuns:

Ai putea desena tara cu culrile drapelului si pe cuza cu niste oameni langa tara poate si o hora de copii pe langa tara e dragut mie mi-a iesit